Zaregistrujte se u nás (spolu s odběrem newsletterů) zde a získejte slevu 5% na všechny laboratorní vyšetření a 10% na všechny doplňky stravy😍
Slevový kód obdržíte e-mailem.

MIKROBIOM

Nejprodávanější

Mockup (46)
10 200 Kč –5 %
Původně: 10 200 Kč  (–5 %)
9 680 Kč
1 položek celkem

Cena

96809681
196809681
Mockup (46)
10 200 Kč –5 %
9 680 Kč

Vyšetřením získáte komplexní analýzu Vašeho střevního mikrobiomu, poměrové zastoupení nejdůležitějších bakteriálních kmenů, informace o jejich rovnováze a jejich porovnání...

MIKROBIOM

Vyšetření mikrobiomu se soustředí na analýzu a pochopení mikrobiálního složení v lidském těle, především ve střevním traktu. Toto vyšetření je klíčové pro poskytnutí hlubokého vhledu do zdraví a fungování střevního mikrobiomu, což je nezbytné pro celkové zdraví a pohodu. Střevní mikrobiom hraje zásadní roli v mnoha aspektech lidského zdraví, včetně trávení, imunitního systému a dokonce i psychického stavu.

Vyšetření mikrobiomu může pomoci identifikovat různé stavy, jako jsou nerovnováhy ve střevní flóře, nedostatek určitých prospěšných bakterií, nebo přítomnost patogenních mikroorganismů. Tato informace je užitečná pro jedince trpící trávicími problémy, chronickým únava syndromem a dokonce i pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj celkový zdravotní stav a pohodu.

Analýza mikrobiomu nabízí cenné údaje, které mohou vést k personalizovaným doporučením týkajícím se stravy, životního stylu a doplňků stravy, což vše může přispět k optimalizaci zdraví mikrobiomu a zlepšení celkové kvality života jedince.