MĚSÍC DOPRAVY ZDARMA!

Zaregistrujte se u nás zde a získejte 10% slevu na jakékoliv laboratorní vyšetření nebo doplňky stravy! Slevový kód obdržíte e-mailem.

MIKROBIOM

1 položek celkem

Cena

80108011
180108011
Mockup (46)
8 900 Kč –10 %
8 010 Kč

Vyšetřením získáte komplexní analýzu Vašeho střevního mikrobiomu, poměrové zastoupení nejdůležitějších bakteriálních kmenů, informace o jejich rovnováze a jejich porovnání s...

MIKROBIOM

Vyšetření mikrobiomu se soustředí na analýzu a pochopení mikrobiálního složení v lidském těle, především ve střevním traktu. Toto vyšetření je klíčové pro poskytnutí hlubokého vhledu do zdraví a fungování střevního mikrobiomu, což je nezbytné pro celkové zdraví a pohodu. Střevní mikrobiom hraje zásadní roli v mnoha aspektech lidského zdraví, včetně trávení, imunitního systému a dokonce i psychického stavu.

Vyšetření mikrobiomu může pomoci identifikovat různé stavy, jako jsou nerovnováhy ve střevní flóře, nedostatek určitých prospěšných bakterií, nebo přítomnost patogenních mikroorganismů. Tato informace je užitečná pro jedince trpící trávicími problémy, chronickým únava syndromem a dokonce i pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj celkový zdravotní stav a pohodu.

Analýza mikrobiomu nabízí cenné údaje, které mohou vést k personalizovaným doporučením týkajícím se stravy, životního stylu a doplňků stravy, což vše může přispět k optimalizaci zdraví mikrobiomu a zlepšení celkové kvality života jedince.