Zaregistrujte se u nás (spolu s odběrem newsletterů) zde a získejte slevu 5% na všechny laboratorní vyšetření a 10% na všechny doplňky stravy.
Slevový kód obdržíte e-mailem.

Doplňky stravy pod vlastní značkou

V GenX Nutrition jsme tu pro ty z vás, kdo chtějí dát svým zákazníkům to nejlepší pod svou vlastní značkou. Věříme v osobní přístup a máme bohaté znalosti a zkušenosti, díky čemuž dokážeme společně vytvořit jedinečné a kvalitní doplňky stravy.

Chceme, aby vyrobené doplňky skvěle reprezentovaly vaši značku a vaše hodnoty.

Co vám můžeme nabídnout?

 

Návrh složení

na základě vašeho zaměření – ať už je to podpora trávení, zvýšení energie, posílení imunity či cokoli jiného – vám pomůžeme navrhnout nejvhodnější složení

 

Nejkvalitnější suroviny

naše suroviny pocházejí výhradně od certifikovaných dodavatelů z USA, Číny, Indie a Evropy, kteří prošli pečlivým výběrem a ověřením

 

Výběr obalového materiálu

zajistíme kvalitní obalový materiál dle vašeho výběru

 

Etikety

zajistíme, že vaše etikety nejenom vyniknou svým designem, ale také splňují veškeré normy a požadavky

 

Vývoj a výroba

zajistíme celý proces od vývoje nového produktu, přes výrobu až po testování

 

Nahlášení na úřady

vyřídíme nahlášení vašich produktů na příslušných úřadech, což zajistí, že vše bude v souladu s aktuálními právními a regulačními požadavky

Máte zájem o spolupráci?
Kotaktujte nás přes e-mail info@genx.cz nebo telefon 731 007 192 nebo jednoduše vyplňte formulář níže a rádi s vámi probereme detaily.

 

Jsme tu i pro menší obchodníky

U nás nemusíte odebírat tisíce kusů. Nabízíme možnost i malovýroby! 

Vaše značka, naše expertíza

S GenX Nutrition máte možnost zrealizovat své vlastní nápady v oblasti potravinových doplňků. Naši experti pracují s vámi na vytvoření šitého řešení, které bude odpovídat vašim cílům, hodnotám a zákazníkům.

Můžeme vám pomoci navrhnout unikátní receptury, vybrat vhodné suroviny a připravit atraktivní obalový design, který bude vyzařovat profesionalitu a důvěryhodnost.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

lahvicky2