Zaregistrujte se u nás (spolu s odběrem newsletterů) zde a získejte slevu 5% na všechny laboratorní vyšetření a 10% na všechny doplňky stravy.
Slevový kód obdržíte e-mailem.

O nás

Spojení vášně s touhou pomáhat

GenX je inovativní společnost, založena v roce 2022 mladým týmem dvou vášnivých mužů, kteří chtěli změnit způsob, jakým lidé přistupují k výživě a zdraví.

Naše společnost se specializuje na revoluční spojení klinické laboratoře a výroby potravinových doplňků s cílem poskytovat účinné produkty pro zlepšení kvality života a nabízet unikátní služby s využitím nejmodernějších technologií a procesů.

Naším cílem je přinést nejlepší z obou světů – vědeckou přesnost a přírodní zdroje – do každodenního života lidí. Laboratoř GenX je vybavena nejmodernější technologií a je poháněna vášní pro výzkum, objevování a inovace. Náš tým zkušených analytiků, lékařů a odborníků v oblasti výživy se zaměřuje na analýzu vzorků za účelem porozumění jedinečným potřebám každého jedince.

Naše vize: více než produkt z regálu

Naše touha se neomezuje na standardní nabídku produktů. Chceme vám přinést více. Snažíme se, aby bylo možné vybírat doplňky stravy na základě konkrétních potřeb vašeho těla. Skrze analýzu vašeho biologického materiálu jsme schopni vytvořit přesně na míru šité doplňky stravy. A teď, když jsme v roce 2023 otevřeli dveře naší laboratoře klinické biochemie a hematologie GenX Laboratory, můžeme se plně oddat naší cestě.

Společně na cestě

Nechceme být jen dodavatelem, chceme být vaším partnerem. Pokud máte námitky nebo specifické požadavky, neváhejte nás kontaktovat přes formulář níže. Skutečně věříme, že společně můžeme vytvářet produkty a služby, které mají potenciál posunout zdraví a životní styl na vyšší úroveň.

Náš tým

Filip Ustohal

Zakladatel

Daniela Kotalová

Specialista vývoje a výroby potravinových doplňků

MUDr. Jan Veselý

Lékař internista

Michal Kubrycht

Specialista na výživu a zdravý životní styl

O mně

Kristýna Rusnáková

Psycholog a kouč

O mně

Jan Štěrba

Psychoterapeut konzultant

O mně

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: