O NÁS

 

Výjimečný příběh stojí za tímto projektem

Filip, IT projektový manažer s vášní ke zdravé výživě a fitness. Honza, vystudovaný analytický chemik a klinický biochemik, se spolu s Filipem věnují vývoji a výrobě potravinových doplňků již od roku 2014, kdy společně přemýšleli, jakým způsobem podpořit lidi v dosahování jejich cílů a zlepšení jejich zdraví a kondice. V roce 2016 se Honzova práce ve farmacii a následně klinické laboratoři stala klíčem k novému směru.

Od roku 2022 touží Filip s Honzou spojit klinickou laboratoř s vývojem a výrobou potravinových doplňků a tak vytvářet doplňky stravy na míru na základě vlastního algoritmu, který je vyvíjen spolu s lékaři různých zaměření a výživovými poradci. S tímto cílem se snaží budovat firmu od základů bez jakékoliv finanční podpory a z vlastních úspor, což jim umožňuje osobně ovlivňovat všechny procesy.

 

Chceme nabízet něco víc

Nejsme spokojeni s pouhým nabízením produktů z regálu, chceme vám nabídnout něco víc. Chceme, abyste mohli vybírat doplňky stravy na základě toho, co vaše tělo skutečně potřebuje. Analýzou vašeho biologického materiálu dokážeme připravit doplňky stravy přesně pro vás na míru. Zatímco čekáme na otevření naší klinické laboratoře, snažíme se vyvíjet maximálně vyladěné produkty na základě nejnovějších vědeckých studií a odpovídající požadavkům našich zákazníků.

 

Chceme vám jít naproti

Chceme být pro vás ten správný partner. Pokud máte jakékoliv námitky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat, protože jen společně dokážeme vytvořit produkty a služby, které vám mohou pomoci.