MĚSÍC DOPRAVY ZDARMA!

Zaregistrujte se u nás zde a získejte 10% slevu na jakékoliv laboratorní vyšetření nebo doplňky stravy! Slevový kód obdržíte e-mailem.

Často kladené otázky

O OBJEDNÁVCE A DORUČENÍ

Za jak dlouho mi bude objednávka doručena?

Objednávky jsou zpracovávány ve stejný nebo následující pracovní den po zaplacení objednávky. Den doručení záleží na Vámi vybrané dopravní společnosti, ale obvyklé doručení objednávky trvá 2 – 5 dnů po zaplacení.

Je možné zaslat objednávku do zahraničí?

V současné době se soustřeďujeme na Českou republiku, avšak v případě možnosti zaslání do zahraničí nás neváhejte kontaktovat ZDE.

Kolik stojí poštovné?

Cena za dopravu se Vám zobrazí po Vašem výběru dopravní společnosti.

Je možnost objednání na dobírku?

Ano, je možné objednání dobírkou.

 

OBECNÉ DOTAZY K GENX POTRAVINOVÝM DOPLŇKŮM

Jak mám skladovat vaše produkty?

Každý náš výrobek má podmínky skladování uvedené na obalu. Obecně lze říci, že je potřeba skladovat v pokojové teplotě a chránit před přímým slunečním světlem.

Jak mám užívat vaše doplňky stravy?

Všechny naše výrobky jsou při samotném vývoji podrobeny analýze ke zjištění disolučního profilu pro nejlepší absorpci ve vašem těle. Důležité informace jsou uvedeny na obale každého našeho výrobku.

Jaká je trvanlivost vašich výrobků?

Všechny naše výrobky doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců od otevření chránicí hliníkové fólie.

Lze si nechat poradit ohledně výběru vašeho doplňků stravy?

Samozřejmě, spolupracujeme s lékaři a výživovými poradci při samotném vývoji našich doplňků stravy a poskytujeme poté možnou konzultaci nad jejich výběrem. V případě konzultace nás neváhejte kontaktovat ZDE.

Jsou Vaše obaly recyklovatelné?

Naše obaly a celé balení je plně recyklovatelné. Hlavní krabice je z papíru a její jednotlivé části jsou slepeny ekologickým lepidlem. Hlavní krabici recyklujte do papíru. Lahvička je z polypropylenu a je jí nutné recyklovat do plastu. Papírová polepka je z papíru a recykluje se do papíru.

Je možné nahradit pestrou a vyváženou stravu potravinovými doplňky?

Potravinové doplňky, jak název napovídá, slouží k doplnění stravy a jejich užívání nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

 

O GENX DOPLŇCÍCH STRAVY A JEJICH VÝROBĚ

Opravdu máte vlastní vývoj potravinových doplňků?

Ano, sami si své doplňky stravy vyvíjíme ve spolupráci s lékaři a výživovými poradci. Například na našem prvním výrobku GenX Recovery jsme pracovali 2 roky. 

Máte vlastní výrobu GenX potravinových doplňků?

Ano. Jakmile je produkt vyvinut a otestován, tak je následně vyroben v naší provozovně v Praze.

Naše provozovna splňuje všechny hygienické a legislativní požadavky a řídí se systémem HACCP. Tento systém zahrnuje všechny kritické kroky výrobního procesu, které rozhodují o zdravotní nezávadnosti konečného výrobku a umí identifikovat nebezpečí a předcházet poškození zdraví vás jako konečné spotřebitele.

Všechny naše výrobky si necháváme také testovat naší spolupracující laboratoří a to Státním zdravotním ústavem v Praze. Provozovna je také dozorována SZPI – Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.

Odkud pochází suroviny pro výrobu vašich doplňků stravy?

Všechny dodavatele našich surovin si pečlivě vybíráme a nakupujeme je v Evropě a USA.

Naši dodavatelé prochází náročnými zkouškami a mají certifikáty nejvyšší kvality, které zabezpečují špičkovou kvalitu všech jejich surovin jako například ISO, IAF, FDA atd. Kvalita je u nás na prvním místě!

Je možné užívat doplňky stravy bez lékařského předpisu?

Ano, je to možné. Doplňky stravy jsou volně prodejné výrobky, které můžete nakupovat bez lékařského předpisu.

 

ALERGIE A VEGETARIÁNSTVÍ/VEGANSTVÍ

Je možné, že jsem na některé složky doplňků stravy alergický?

Ano, je to možné. V první řádě si zkontrolujte jednotlivé složky každého našeho doplňků stravy. Jejich seznam je uveden u každého našeho výrobku na našich webových stránkách.

Pokud si nejste jisti, zdali nemáte na některou ze složek alergii, není žádný problém využít naši laboratoř GenX Lab a podstoupit u nás vyšetření potravinových intolerancí nebo alergii. Jejich nabídku naleznete zde:

Jsou GenX doplňky stravy vhodné pro vegetariány/vegany?

U každého našeho výrobku je uvedeno jeho složení včetně suroviny, která je použita při výrobě kapsle.

  

REKLAMACE A VRÁCENÍ

Co mám dělat, když nejsem spokojeny s objednávkou?

Za svými produkty si stojíme. Pokud však nemáte o výrobek zájem a rádi byste ho z jakéhokoliv důvodu chtěli vrátit, proces reklamace a její uplatnění naleznete v našich obchodních podmínkách.