Zaregistrujte se u nás (spolu s odběrem newsletterů) zde a získejte slevu 5% na všechny laboratorní vyšetření a 10% na všechny doplňky stravy.
Slevový kód obdržíte e-mailem.

GenX Laboratory

GenX Laboratory je laboratoř klinické biochemie a hematologie, která zvedá laťku v oblasti laboratorních služeb a zdravotní diagnostiky. Naše laboratoř je vybavena moderními technologiemi a je vedená touhou zlepšovat způsob, jakým rozumíme zdraví a péči o pacienty.

Naše procesy posouváme za hranice neznáma

Jedním z našich hlavních cílů je inovace v poskytování laboratorních výsledků. Naše unikátní reporty nejsou jen suchá data, ale srozumitelné zprávy, které pacientům a lékařům poskytují hlubší pochopení laboratorních výsledků. Tyto reporty jsou výsledkem spolupráce našeho týmu interních lékařů, praktických lékařů, dermatologů, gynekologů, odborníků na výživu a sportovních trenérů. Naše široká paleta odborníků zajišťuje komplexní interpretaci výsledků a nabízí konkrétní rady a doporučení pro další postup a péči i například v rámci výroby a vývoje potravinových doplňků v GenX Nutrition.

GenX Laboratory není jen laboratoří. Jsme partnerem na cestě k Vašemu zdraví a pohodě, který kombinuje vědecký přístup, inovace a individuální péči. Naše vášeň pro zdraví nás žene ke stále novým výzvám a objevům ve prospěch našich klientů.

laborka1