Zaregistrujte se u nás (spolu s odběrem newsletterů) zde a získejte slevu 5% na všechny laboratorní vyšetření a 10% na všechny doplňky stravy.
Slevový kód obdržíte e-mailem.

Obchodní podmínky členství

Obchodní podmínky pro členství v programu GenX Plus a GenX Premium společnosti GenX Laboratory s.r.o.

Základní informace

Členství v programu GenX Plus a GenX Premium je k dispozici pro každého zákazníka, který se zaregistruje a zakoupí členství na webových stránkách GenX Laboratory s.r.o., sídlem Pitterova 2855/9b, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha, IČO: 17793190, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod sp.zn. C 376802. Členství trvá jeden rok od data zakoupení a je spojeno s řadou výhod.

Registrace a členství

Pro vstup do našich členských programů GenX Plus a GenX Premium je nutné zakoupit členství a zaregistrovat se na našem e-shopu zaškrtnutím možnosti "Chci se registrovat v e-shopu" při nákupu. Členství je vázáno na e-mailovou adresu zákazníka a je možné je zakoupit pouze na jedno období jednoho roku s možností obnovení.

Jaké výhody nabízí program členství GenX?

GenX Plus

  • Sleva na laboratorní vyšetření
  • Sleva na doplňky stravy
  • Bezplatná interpretace výsledků
  • Přednostní výsledky vyšetření

Stát se členem GenX Plus může každý registrovaný zákazník, který zakoupil členství GenX Plus.

GenX Premium

  • Všechny výhody GenX Plus
  • Online konzultace výsledků

Stát se členem GenX Premium může každý registrovaný zákazník, který zakoupil členství GenX Premium.

Více informací o získaných výhodách konkrétního členství naleznete v přehledu členství.

Každá transakce a využití slevy musí být zaznamenána na účet člena, který se pro každou objednávku musí přihlásit do svého profilu.

Smluvní podmínky

Veškeré obchodní transakce mezi poskytovatelem a zákazníkem, který se stává členem, jsou regulovány těmito obchodními podmínkami. Smlouva o členství je uzavřena na základě objednávky členství a platí pro dobu jednoho roku.

Ochrana osobních údajů

Zpracováváme identifikační údaje, které nám poskytnete při registraci, za účelem správy členského účtu a poskytování výhod. Tyto údaje zahrnují jméno, příjmení, mobilní telefon, datum narození, fakturační adresu, a e-mailovou adresu. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu trvání členství a další tři roky pro účely splnění právních povinností.

Ochrana osobních údajů se dále řídí podmínkami pro ochranu osobních údajů.

Konec členství

Zákazník má možnost kdykoli ukončit své členství žádostí o zrušení účtu. Poskytovatel si vyhrazuje právo členství ukončit v případě porušení podmínek programu. Po ukončení členství již nelze čerpat výhody spojené s členskými programy.

Změny podmínek

Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit podmínky členství, včetně ukončení platnosti slev. V zvláštních případech si poskytovatel může vyhradit právo slevu nepřidělit.

 

Členství je nedílnou součástí aktuálně platných Obchodních podmínek.