Zaregistrujte se u nás a získejte 10% slevu na jakékoliv doplňky stravy!

Sport a regenerace

Výhodný balíček
980 Kč –13 %
Sport a regenerace
980 Kč –13 % 850 Kč
Možnosti doručení

Balíček doplňků stravy s cílem podpořit fyzický výkon, zvýšit energii a minimalizovat únavu po intenzivním tréninku. Balíček obsahuje Recovery a Vitality+.

natural4haccp6coa2

Detailní informace

Detailní popis produktu

100%

Podpora regenerace a sportovního výkonu

13%

Ušetříte s nákupem tohoto balíčku

90%

Saponinů

Doporučené dávkování

Recovery

Pro maximální efekt při sportovních aktivitách užijte 3-4 kapsle půl hodiny před sportovní zátěží a 3-4 kapsle bezprostředně po sportovní zátěži. 

Vitality+

2-4 kapsle denně

Složení

Recovery

Účinná látka
Množství v 1 kapsli
%RHP* V 1 kapsli
Množství 1 dávce
%RHP* V 1 dávce
Kyselina jablečná
300 mg
-
2 400 mg
-
Magnesium bisglycinát
266 mg
14,2 % (Hořčíku)
2 128 mg
113,6 % (Hořčíku)
Vitamín B₃
112,5 mg
703 %
900 mg
5 624 %
Dimethylglycin
11,25 mg
-
90 mg
-

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Vitality+

Účinná látka
Množství ve 4 kapslích
%RHP* ve 4 kapslích
Tribulus terrestris 
1 300 mg
 -
- Saponiny (90%)
1 170 mg
-
Serenoa repens (85% mastných kyselin)
500 mg
-
Zinek bisglycinát
100 mg
280%

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Efekt účinných látek

Tribulus terrestris
Tribulus terrestris je bylina, která se tradičně používá v různých kulturách kvůli svým potenciálním zdravotním přínosům, zejména v oblasti podpory sexuality a hormonální rovnováhy, což může vést ke zlepšení libida, zlepšení sportovního výkonu a k nárůstu svalové hmoty.

Serenoa repens (saw palmetto)
Serenoa repens, také známá jako saw palmetto, je druh rostliny používaný pro své potenciální zdravotní přínosy, zejména v oblasti zdraví prostaty. Dále může ovlivňovat hladiny hormonů, zejména testosteronu a dihydrotestosteronu (DHT).

Zinek bisglycinát
Zinek může hrát roli v regulaci hladin hormonů, včetně hormonů spojených s reprodukcí a růstem. Dále hraje klíčovou roli v podpoře imunitního systému. Pomáhá udržovat funkci bílých krvinek, které bojují proti infekcím, a podporuje tvorbu protilátek. Zinek je zapojen do mnoha metabolických procesů v těle, včetně metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Pomáhá uvolňovat energii z potravy.

Kyselina jablečná
Podporuje produkci energie, zvyšuje vytrvalost při cvičení, a také pomáhá bránit svalové únavě. Zároveň také potlačuje projevy chronického únavového syndromu. Je velmi účinným katalyzátorem vstřebávání, využití a přeměny současně podávaných suplementů a vitamínů. Kyselina jablečná se také v těle přeměňuje na pyruvát, který je zdrojem svalové energie.

Více informací o kyselině jablečné v  našem článku

Magnesium bisglycinát
Lze doporučit pro potřeby snížení únavu a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí. V 1 kapsli Recovery je přibližně 40mg elementárního hořčíku. Tedy při dodržení doporučeného dávkování, dosáhnete denní referenční hodnoty příjmu hořčíku.

Více informací o hořčíku v našem článku

Niacin (Vitamín B₃)
Tento vitamín je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů, což vede ke snížení vyčerpání a únavy. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Dále napomáhá udržovat zdravý mozek a správnou funkci psychiky. 

Více informací o niacinu v našem článku

Dimethylglycin
Napomáhá snižovat stresovou reakci organismu po cvičení a snižuje pocit slabosti a únavy.  Dimythylglycin podporuje optimální využití kyslíku v buňkách a další významnou rolí je podpora dostatečné produkce buněk imunitního systému.

Více informací o Dimethylglycinu v našem článku

Počet kapslí

Recovery

80 kapslí

Vitality+

100 kapslí

Sport a regenerace

Přírodní složení

  • Bez chemie
  • Bez konzervantů
  • 100% přírodní
  • Šetrné k přírodě
Sport a regenerace

Recovery

80 kapslí doplňku stravy RECOVERY pro každého sportovce a motorkáře. Účinně bojuje proti únavě, křečím, tvrdnutí předloktí a urychluje proces regenerace.

Více informací
Sport a regenerace

Vitality+ 

100 veganských kapslí pro podporu vitality a sexuality. Unikátní složení Tribulusu terrestris (90% saponinů), serenoa repens a nejkvalitnějšího zinku vám navrátí životní elán.

Více informací

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: