Zaregistrujte se u nás a získejte 10% slevu na jakékoliv doplňky stravy!

Zdravý spánek a stres

Výhodný balíček
1 060 Kč –13 %
Produkty na webovky (5)
1 060 Kč –13 % 920 Kč
Možnosti doručení

Balíček doplňků stravy je navržený tak, aby podpořil relaxaci, zlepšil kvalitu spánku a pomohl zvládat stresové situace. Tento balíček obsahuje Harmony, B Komplex a Omega 3.

natural4haccp6coa2

Detailní informace

Detailní popis produktu

14

Důležitých aktivních vitamínů a látek na podporu spánku a stresu

13%

Ušetříte s nákupem tohoto balíčku

100%

Relaxace a klidu

Doporučené dávkování

Harmony

1-2 kapsle denně

B Komplex

1 kapsle denně

Omega 3

2-4 kapsle denně

Složení

Harmony

Účinná látka
Množství ve 2 kapslích
%RHP* v 1 dávce
Ashwagandha
900 mg
 -
-Withanolid 
45 mg (5%)
 -
Magnesium bisglycinát
400 mg
 10,7% (hořčíku)

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

B Komplex

Účinná látka
Množství v 1 kapsli
RHP* v 1 kapsli
Vitamín B₁ (thiamin mononitrát)
30 mg
2 727%
Vitamín B₂ (riboflavin)
10 mg
714%
Vitamín B₃ (niacin)
50 mg
313%
Vitamín B₅ (kyselina pantothenová)
100 mg
1 667%
Vitamín B₆ (pyridoxin hydrochlorid)
20 mg
1 429%
Vitamín B₇ (biotin)
500 μg
1 000%
Vitamín B₉ (kyselina listová)
1 mg
500%
Vitamín B₁₂ (kyanokobalamin)
500 μg
20 000%
Citrónová kůra
35 mg
-

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Omega 3

Účinná látka
Množství ve 4 paslích
Rybí olej v prášku
2 000 mg
-EPA (18%)
360 mg
-DHA (12%)
240 mg
Citrónová kůra
240 mg


Efekt účinných látek

Ashwagandha
Ashwagandha (neboli indický ženšen) je bylinný adaptogen s původem v tradiční indické medicíně. Je známá pro své účinky na snížení stresu a úzkosti, zlepšení adaptační schopnosti těla a zvýšení energie a vitality. Tato bylina se používá k podpoře celkového zdraví a pohody. 

Withanolid

Withanolidy jsou bioaktivní sloučeniny přítomné v Ashwagandě. Mezi hlavní účinky patří adaptogenní vlastnosti, které pomáhají tělu přizpůsobit se stresu a zlepšit celkovou odolnost organismu. Dále podporují imunitní systém, chrání buňky před poškozením volnými radikály díky svým antioxidantním vlastnostem a mohou přispět k uklidnění a relaxaci těla. 

Magnesium bisglycinát
Lze doporučit pro potřeby snížení únavu a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí. V 1 kapsli Recovery je přibližně 40mg elementárního hořčíku. Tedy při dodržení doporučeného dávkování, dosáhnete denní referenční hodnoty příjmu hořčíku.

Více informací o hořčíku v našem článku

Vitamín B₁ (thiamin mononitrát)
Thiamin je nezbytný pro metabolismus sacharidů. Pomáhá přeměňovat sacharidy, zejména glukózu, na energii, kterou tělo potřebuje pro normální fungování. Má také vliv na správnou funkci svalů. Pomáhá uvolňovat energii z glukózy, což je klíčové pro pohyb svalů.

Vitamín B₂ (riboflavin)
Riboflavin má antioxidantní vlastnosti, což znamená, že pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Má také vliv na udržení zdravé kůže, sliznic a vlasů. Jeho nedostatek může vést k suché a trhlinaté kůži, a může také ovlivnit sliznice úst, očí a genitálií.

Vitamín B₃ (niacin)

Tento vitamín je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů, což vede ke snížení vyčerpání a únavy. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Dále napomáhá udržovat zdravý mozek a správnou funkci psychiky. 

Více informací o niacinu v našem článku

Vitamín B₅ (kyselina pantothenová)
Kyselina pantothenová je nezbytná pro energetický metabolismus. Je součástí koenzymu A, což je molekula, která hraje klíčovou roli v přeměně sacharidů, tuků a bílkovin na energii. Je také důležitá pro správné fungování nervového systému. Spolupracuje na tvorbě neurotransmiterů, které jsou nezbytné pro komunikaci mezi nervovými buňkami.

Vitamín B₆ (pyridoxin chydrochlorid)
Pyridoxin je klíčový pro syntézu neurotransmiterů, což jsou chemické látky, které umožňují komunikaci mezi nervovými buňkami. Dále má také vliv na syntézu hemoglobinu, který je součástí červených krvinek a nese kyslík do tkání. Také podporuje tvorbu a regeneraci DNA a RNA.

Vitamín B₇ (biotin)
Biotin je nezbytný pro metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin. Pomáhá přeměňovat tyto živiny na energii a podporuje normální funkci metabolismu. Může dále podporovat regulaci hladiny cukru v krvi tím, že ovlivňuje metabolismus glukózy a pomáhá zlepšovat citlivost na inzulin.

Vitamín B₉ (kyselina listová)
Kyselina listová je klíčová pro syntézu DNA, která je nezbytná pro buněčnou reprodukci a růst. Má také vliv na snižování hladiny homocysteinu v krvi. Vysoká hladina homocysteinu může být spojována se zvýšeným rizikem srdečních onemocnění.

Vitamín B₁₂ (kyanokobalamin)
Vitamín B12 je nezbytný pro tvorbu červených krvinek, které nesou kyslík do tkání těla. Je také klíčový pro správné fungování nervového systému. Je nezbytný pro syntézu DNA, což je genetický materiál, který řídí funkci buněk.

Rybí olej
Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho přínosů pro zdraví. EPA a DHA podporují zdraví mozku a nervového systému, a hrají důležitou roli ve vývoji mozku a zraku. Také se věří, že omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky a přispívají ke snižování rizika srdečně-cévních onemocnění tím, že podporují zdravou srdeční funkci, snižují hladinu triglyceridů a regulují krevní tlak.

Počet kapslí

Harmony

90 kapslí

B Komplex

90 kapslí

Omega 3

90 kapslí

Zdravý spánek a stres

Přírodní složení

  • Bez chemie
  • Bez konzervantů
  • 100% přírodní
  • Šetrné k přírodě
Zdravý spánek a stres

Harmony

90 veganských kapslí doplňku stravy Harmony pro lepší spánek, energii a proti stresu s unikátní kombinací Ashwagandhy (s obsahem withanolidů) a magnesium bisglycinátu. 

Více informací
Zdravý spánek a stres

B Komplex

90 veganských kapslí s obsahem funkčního množství všech 8 vitamínů skupiny B pro správnou funkci organismu, imunitního systému a účinně podporuje zdravou kůži, vlasy a nehty. 

Více informací
Zdravý spánek a stres

Omega 3

90 kapslí s obsahem důležitých mastných kyselin EPA a DHA, které podporují zdraví mozku, srdce a zraku. 

Více informací

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Pro optimální stabilitu produktu doporučujeme uchovávat v chladničce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: