Zaregistrujte se u nás a získejte 10% slevu na jakékoliv doplňky stravy!

Imunita

Výhodný balíček
930 Kč –15 %
Imunita
930 Kč –15 % 790 Kč
Možnosti doručení

Balíček doplňků stravy na imunitu je soubor různých výživových produktů navržených tak, aby podpořily a posílily imunitní systém člověka. Balíček obsahuje Vitamín D₃ a K₂, B komplex a Vitamín C s kyselinou jablečnou

natural4haccp6coa2

Detailní informace

Detailní popis produktu

5000IU

Vitamínu D₃

15%

Ušetříte s nákupem tohoto balíčku

11

Důležitých vitamínů v balíčku

Doporučené dávkování

Vitamín D₃ + K₂ 

1 kapsle denně

B Komplex

1 kapsle denně

Apple C

1-2 kapsle denně

Složení

Vitamín D₃ + K₂ 

Účinná látka
Množství v 1 kapsli
%RHP* v 1 kapsli
Vitamín K₂ MK-7
150 μg
 200%
Vitamín D₃
125 μg
2 500%
Rybí olej v prášku
100 mg
-
- EPA (18%)
18 mg
-
- DHA (12%)
12 mg
-
Citrónová kůra
93 mg
-

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

B Komplex

Účinná látka
Množství v 1 kapsli
RHP* v 1 kapsli
Vitamín B₁ (thiamin mononitrát)
30 mg
2 727%
Vitamín B₂ (riboflavin)
10 mg
714%
Vitamín B₃ (niacin)
50 mg
313%
Vitamín B₅ (kyselina pantothenová)
100 mg
1 667%
Vitamín B₆ (pyridoxin hydrochlorid)
20 mg
1 429%
Vitamín B₇ (biotin)
500 μg
1 000%
Vitamín B₉ (kyselina listová)
1 mg
500%
Vitamín B₁₂ (kyanokobalamin)
500 μg
20 000%
Citrónová kůra
35 mg
-

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Apple C

Účinná látka
Množství ve 2 kapslích
%RHP* ve 2 kapslích
Vitamín C
1 000 mg
 1 250%
Kyselina jablečná
500 mg
-

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Efekt účinných látek

Vitamín K₂ MK-7

Vitamín K2-MK7 představuje biologicky nejaktivnější formu vitamínu K, která se vyznačuje unikátními vlastnostmi. Vitamín K₂ MK-7 má dlouhý biologický poločas, což znamená, že zůstává déle v těle a může být efektivněji využíván k podpoře zdraví kostí a srdce. Je známo, že vitamín K₂ MK-7 podporuje transport vápníku do kostí a zabraňuje jeho ukládání v cévách, což může přispět k prevenci onemocnění srdce a cév.

Vitamín D₃

Vitamín D₃ je nezbytný pro správnou absorpci vápníku a fosforu z potravy, což je klíčové pro zdraví kostí a zubů. Také hraje důležitou roli při udržování imunitního systému, svalové funkce a zdraví srdce. Nedostatek vitamínu D₃ může vést k oslabeným kostem a zvýšenému riziku osteoporózy.

Rybí olej
Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho přínosů pro zdraví. EPA a DHA podporují zdraví mozku a nervového systému, a hrají důležitou roli ve vývoji mozku a zraku. Také se věří, že omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky a přispívají ke snižování rizika srdečně-cévních onemocnění tím, že podporují zdravou srdeční funkci, snižují hladinu triglyceridů a regulují krevní tlak.

Vitamín C
Vitamín C je známý svými antioxidačními schopnostmi, díky kterým výrazně přispívá k ochraně organismu před oxidačním (oxidativním) stresem. Tak se označuje nerovnováha mezi tvorbou volných radikálů, které vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny a okysličování například při aktivním sportu, a schopností organismu rychle odbourávat a detoxikovat reaktivní meziprodukty. 

Kyselina jablečná
Podporuje produkci energie, zvyšuje vytrvalost při cvičení, a také pomáhá bránit svalové únavě. Zároveň také potlačuje projevy chronického únavového syndromu. Je velmi účinným katalyzátorem vstřebávání, využití a přeměny současně podávaných suplementů a vitamínů. Kyselina jablečná se také v těle přeměňuje na pyruvát, který je zdrojem svalové energie.

Více informací o kyselině jablečné v  našem článku

Vitamín B₁ (thiamin mononitrát)
Thiamin je nezbytný pro metabolismus sacharidů. Pomáhá přeměňovat sacharidy, zejména glukózu, na energii, kterou tělo potřebuje pro normální fungování. Má také vliv na správnou funkci svalů. Pomáhá uvolňovat energii z glukózy, což je klíčové pro pohyb svalů.

Vitamín B₂ (riboflavin)
Riboflavin má antioxidantní vlastnosti, což znamená, že pomáhá chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Má také vliv na udržení zdravé kůže, sliznic a vlasů. Jeho nedostatek může vést k suché a trhlinaté kůži, a může také ovlivnit sliznice úst, očí a genitálií.

Vitamín B₃ (niacin)

Tento vitamín je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů, což vede ke snížení vyčerpání a únavy. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Dále napomáhá udržovat zdravý mozek a správnou funkci psychiky. 

Více informací o niacinu v našem článku

Vitamín B₅ (kyselina pantothenová)
Kyselina pantothenová je nezbytná pro energetický metabolismus. Je součástí koenzymu A, což je molekula, která hraje klíčovou roli v přeměně sacharidů, tuků a bílkovin na energii. Je také důležitá pro správné fungování nervového systému. Spolupracuje na tvorbě neurotransmiterů, které jsou nezbytné pro komunikaci mezi nervovými buňkami.

Vitamín B₆ (pyridoxin chydrochlorid)
Pyridoxin je klíčový pro syntézu neurotransmiterů, což jsou chemické látky, které umožňují komunikaci mezi nervovými buňkami. Dále má také vliv na syntézu hemoglobinu, který je součástí červených krvinek a nese kyslík do tkání. Také podporuje tvorbu a regeneraci DNA a RNA.

Vitamín B₇ (biotin)
Biotin je nezbytný pro metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin. Pomáhá přeměňovat tyto živiny na energii a podporuje normální funkci metabolismu. Může dále podporovat regulaci hladiny cukru v krvi tím, že ovlivňuje metabolismus glukózy a pomáhá zlepšovat citlivost na inzulin.

Vitamín B₉ (kyselina listová)
Kyselina listová je klíčová pro syntézu DNA, která je nezbytná pro buněčnou reprodukci a růst. Má také vliv na snižování hladiny homocysteinu v krvi. Vysoká hladina homocysteinu může být spojována se zvýšeným rizikem srdečních onemocnění.

Vitamín B₁₂ (kyanokobalamin)
Vitamín B12 je nezbytný pro tvorbu červených krvinek, které nesou kyslík do tkání těla. Je také klíčový pro správné fungování nervového systému. Je nezbytný pro syntézu DNA, což je genetický materiál, který řídí funkci buněk.

Počet kapslí

Vitamín D₃ + K₂ 

90 kapslí

B Komplex

90 kapslí

Apple C

100 kapslí

Imunita

Přírodní složení

  • Bez chemie
  • Bez konzervantů
  • 100% přírodní
  • Šetrné k přírodě
Imunita

Apple C

100 kapslí Vitamínu C bojuje proti únavě a podporuje imunitu. Speciální složení s kyselinou jablečnou zajistí maximální vstřebatelnost. 

Více informací
Imunita

Vitamín D₃ + K₂ 

90 kapslí doplňku stravy D₃ (5000IU) a K₂ MK-7 pro zdraví kostí, srdce a lepší imunitu, s přídavkem omega-3 pro maximální vstřebatelnost vitamínů. 

Více informací
Imunita

B Komplex

90 veganských kapslí s obsahem funkčního množství všech 8 vitamínů skupiny B pro správnou funkci organismu, imunitního systému a účinně podporuje zdravou kůži, vlasy a nehty. 

Více informací

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Pro optimální stabilitu produktu doporučujeme uchovávat v chladničce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: