100 kapslí Vitamínu C bojuje proti únavě a podporuje imunitu. Speciální složení s kyselinou jablečnou zajistí maximální vstřebatelnost.

290 Kč

Námi vyvinutý a otestovaný doplněk stravy založený čistě na přírodní bázi, vyráběný v České republice. Obsahuje 2 účinné látky, které jsou důležité nejen pro správné fungování vašeho imunitního systému, ale také pro zvýšení energie. 

Vitamín C s kyselinou jablečnou slouží jako akcelerátor a urychlovač vstřebávání. Proto náš produkt zajišťuje maximální využití vitamínu C a vyhrává boj proti chřipkám a nachlazení.

 
LIDÉ NÁŠ PRODUKT ČASTO VYHLEDÁVAJÍ PŘI NÁSLEDUJÍCÍCH PROBLÉMECH

  • Špatná imunita
  • Časté nemoci
  • Únava

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1-2 kapsle denně.

 

ÚČINNÉ LÁTKY

ÚČINNÉ LÁTKY 1 KAPSLE OBSAHUJE RHP* V 1 KAPSLI
Vitamín C 500 mg 625%
Kyselina jablečná 250 mg -

*RHP - Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

EFEKT SLOŽEK APPLE C

 Vitamín C
Vitamín C je známý svými antioxidačními schopnostmi, díky kterým výrazně přispívá k ochraně organismu před oxidačním (oxidativním) stresem. Tak se označuje nerovnováha mezi tvorbou volných radikálů, které vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny a okysličování například při aktivním sportu, a schopností organismu rychle odbourávat a detoxikovat reaktivní meziprodukty.

 Kyselina jablečná
Podporuje produkci energie, zvyšuje vytrvalost při cvičení, a také pomáhá bránit svalové únavě. Zároveň také potlačuje projevy chronického únavového syndromu. Je velmi účinným katalyzátorem vstřebávání, využití a přeměny současně podávaných suplementů a vitamínů. Kyselina jablečná se také v těle přeměňuje na pyruvát, který je zdrojem svalové energie.

Více informací o kyselině jablečné v našem článku.

 

SLOŽENÍ

Vitamín C, kyselina jablečná, Mikrokrystalická celulóza, hovězí želatina.

 

DOPLŇKOVÉ PARAMETRY

 Forma: Kapsle
 Počet kapslí v balení: 100
 Příchuť: Bez příchutě
 Značka: GenX

 

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 8.2.2023
Fajn produkt, bezva cena, rozhodně lepší než šumák do vody.